Strona mostbet-poland net służy do celów informacyjnych i nie oferuje gier na pieniądze.

Polityka prywatności

WSTĘP

Mostbet Polska zobowiązuje się do ochrony prywatności wszystkich naszych użytkowników.

Polityka ta dotyczy wszystkich systemów online oferowanych przez Mostbet Polska dla społeczeństwa za pośrednictwem naszej strony internetowej mostbet-poland.net oraz innych stron internetowych, które prowadzimy.

ODNOŚNIKI DO "MY", "NAS" I "NASZYCH" DOTYCZĄCE Mostbet Polska

1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY I W JAKI SPOSÓB?

Rodzaj i ilość informacji, które zbieramy i przechowujemy, zależy od tego, jak korzystasz z naszych stron internetowych. Możesz uzyskać dostęp do większości stron w naszych witrynach bez informowania nas, kim jesteś lub ujawniania jakichkolwiek danych osobowych.

Nasze serwery internetowe używają plików cookie i zbierają anonimowe logi, gdy użytkownicy odwiedzają nasze strony internetowe, które dostarczają cennych informacji dla przyszłych ulepszeń.

Będziemy przetwarzać dane osobowe, które podasz za pośrednictwem strony internetowej mostbet-poland.net lub w inny sposób, jak określono w niniejszej polityce prywatności. Przekazując nam informacje za pośrednictwem strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w sposób określony w niniejszej polityce prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z warunkami niniejszej polityki prywatności, prosimy nie korzystać z Witryny ani w inny sposób nie przekazywać nam swoich danych osobowych.

2. JAK ZBIERAMY INFORMACJE?

Gromadzimy dane osobowe w następujący sposób:

Kiedy zapisujesz się na promocje online lub wyrażasz zainteresowanie dołączeniem do nas jako członek.

Korespondencja, zarówno za pośrednictwem strony internetowej, poczty elektronicznej, telefonu lub innych środków komunikacji.

Informacje o Twoich płatnościach: identyfikator transakcji, data, kwota, system płatności. Nie przechowujemy informacji o kartach kredytowych!

Informacje o Twoich wizytach na stronie internetowej, w tym dane o ruchu, dane o lokalizacji, nazwa użytkownika i inne dane.

Jeśli zdecydujesz się je podać, możemy zbierać od Ciebie następujące rodzaje danych osobowych

 • ➤ Nazwa
 • ➤ Wiek
 • ➤ Adres
 • ➤ Adres e-mail
 • ➤ Numer telefonu
 • ➤ Dane karty kredytowej. Nie przechowujemy danych kart kredytowych!

3. UJAWNIENIE INFORMACJI

Możemy udostępnić informacje, które posiadamy o użytkowniku, w tym dane osobowe i historię zakładów, władzom sportowym i innym, w tym policji, w celu zbadania oszustw i prania pieniędzy.

4. BEZPIECZEŃSTWO

Podejmujemy wszelkie rozsądne kroki wymagane przez prawo, aby zapewnić, że Twoje dane osobowe są dokładnie zarejestrowane i bezpieczne. Wszystkie dane osobowe są usuwane, gdy nie są już potrzebne lub gdy wymagają tego przepisy prawa.

Nie gwarantujemy bezpieczeństwa żadnych informacji przesyłanych do nas przez Internet. Wszystkie informacje są przekazywane na własne ryzyko. Jednakże po otrzymaniu przekazanych informacji podejmujemy wszelkie uzasadnione kroki w celu ochrony danych osobowych przed niewłaściwym wykorzystaniem, utratą lub nieuprawnionym dostępem.

5. JAK WYKORZYSTUJEMY ZEBRANE PRZEZ NAS INFORMACJE?

Wykorzystujemy Twoje dane osobowe zebrane za pośrednictwem naszych stron internetowych do następujących celów:

 • ➤ W celu prowadzenia działań z wykorzystaniem Twojej poczty elektronicznej
 • ➤ Aby poinformować Cię o naszych promocjach i ofertach
 • ➤ Aby ulepszyć nasze strony internetowe
 • ➤ Aby spełnić wszelkie zobowiązania prawne

6. WSZELKIE ZMIANY W NASZEJ POLITYCE PRYWATNOŚCI

Wszelkie przyszłe zmiany w naszej Polityce Prywatności będą publikowane na naszej stronie internetowej na tej stronie. Wszystkie zmiany będą obowiązywały w momencie umieszczenia ich na naszej stronie internetowej.

7. POLITYKA PRZEDSIĘBIORSTWA W ZAKRESIE PRANIA PIENIĘDZY I MIĘDZYNARODOWEGO TERRORYZMU

Mostbet Polska wdraża wszelkie niezbędne środki do walki z międzynarodowym terroryzmem i praniem pieniędzy (Polityka AML). Polityka naszej firmy ma na celu zapobieganie wszelkim rodzajom nielegalnej działalności. W związku z tym jesteśmy zobowiązani do poinformowania władz, jeśli istnieje podejrzenie, że pieniądze wpłacone na konto gracza mogą być związane z działalnością w zakresie prania pieniędzy. W takim przypadku zamrozimy również środki gracza zgodnie z przepisami AML.

8. rejestrując konto na mostbet-poland.net gwarantujesz

 • ➤ potwierdzają, że przestrzegają Państwo zasad i przepisów prawa, w tym AML;
 • ➤ TY potwierdzasz, że pieniądze na depozyt wpłynęły legalnie;
 • ➤ UŻYTKOWNIK zgadza się na dostarczenie nam dodatkowych informacji w razie potrzeby.

Prowadzimy rejestr informacji o użytkownikach, wpłatach/wypłatach na nasze konta.

Zwracamy uwagę na podejrzane transakcje na koncie gracza.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usług Graczowi, jeśli istnieje podejrzenie powiązań z praniem brudnych pieniędzy i działalnością przestępczą.